УДП обладнає буксири терміналами Starlink для кращого нагляду

ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» (УДП) планує до кінця 2022 року обладнати 30 суден мобільним супутниковим інтернетом Starlink, термінали для якого передасть Міністерство інфраструктури. Про це повідомила прес-служба УДП.

Хочемо в режимі реального часу відслідковувати місцезнаходження судна та збирати комплекс даних (швидкість, витрати палива двигуна, тощо). Більше не буде безконтрольного пересування флоту (контроль традиційно здійснювався по телефону між диспетчером та судном), зливу палива під час руху та завищення його витрат за рахунок списання за нормами, крадіжок вантажу прямо із трюмів зі зривом пломб”, — зауважив в.о. генерального директора УДП Дмитро Москаленко.

Наразі комплексна система диспетчеризації вже встановлена на 12 буксирах типу «Рига/Иваново» (для порівняння, стандартизації та калібрування). Наступний етап включатиме обладнання терміналами Starlink самохідного флоту та портових буксирів.

Система збору даних поки що працює у тестовому режимі. Хоча аналіз першого місяця роботи чітко вказує, що фактичні витрати палива можуть бути на 20-25% менше, ніж розраховані бухгалтерією відповідно нормативів”, — наголосив Москаленко.

Протягом вересня перший Starlink, а також система камер відеонагляду будуть встановлені на тестовому буксирі.

ПрАТ «УДП» здійснює річкові вантажоперевезення по Дунаю та морські вантажоперевезення. До складу вантажного річкового флоту входять 75 самохідних та 245 несамохідних суден. Морський вантажний флот представлений сімома суднами дедвейтом 3,3-4 тис. тонн (шість суховантажів типу «Ізмаїл» та один танкер «Десна»). Основу вантажів складає металургійна сировина, що постачається до придунайських країн. Річковий пасажирський флот компанії представлений теплоходами «Молдавія», «Україна», «Дніпро» та «Волга».

Флот УДП у 2021 році збільшив перевезення вантажів порівняно з 2020 роком на 3,8% — до 1,37 млн тонн. У тому числі, перевезення річковим флотом УДП минулого року зменшилися на 0,9% — до 1,08 млн тонн.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *