У Румунії зійшли з рейок 15 українських вагонів-зерновозів

На території Румунії зійшли з рейок 15 українських вагонів-зерновозів. Про це повідомив голова правління «Укрзалізниці» Олександр Камишін.

За його словами, це відбулося увечері в середу, 29 червня. Вагони були у складі поїзда з 32 вагонів, які поверталися порожніми після вивантаження зерна у румунському порту Констанца. Усі 32 вагони належать українському приватному оператору.

На деяких оприлюднених Камишіним фото видно, що вагони належать агрохолдингу «Кернел».

Зерновози рухалися на спеціальних візках колією «європейського» стандарту 1435 мм. З української колії їх переставили на візки на молдавському вузлі Унгени. Візки належать Залізниці Молдови.

За оперативною інформацією, причиною сходження є стан колії. Подробиці ще розслідуються.

Українська залізниця навіть під час війни продовжує жорстко контролювати стан колійного господарства та рухомого складу. Інтегруючись до Євросоюзу, нам важливо тримати високу планку стандартів безпеки руху”, — прокоментував Камишін у Telegram.

У Румунії зійшли з рейок 15 українських вагонів-зерновозів
Фото: t.me/zalizni_zminy

Раніше румунські медіа повідомляли, що в середу в уїзді Ясси зійшов із рейок вантажний потяг, який нібито перевозив українське зерно.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *