У Ренійському порту з’явиться новий стивідор із перевалкою до 2 млн тонн на рік

На території Ренійського морського порту має намір розпочати свою діяльність нова компанія — ТОВ «Фрам Шиппінг». Про це повідомили у виконкомі Ренійської міськради, передає «Юг.Today».

Фірма офіційно зареєстрована у смт Бородіно колишнього Тарутинського району Одеської області (зараз — Болградський район).

Згідно з офіційною інформацією, компанія «Фрам шиппінг» планує працювати в акваторії та на причалах ДП «Ренійський морський торговельний порт» (ДП «РМТП») та Ренійської філії ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ). Йдеться про причали №17, №18, №34, №35, №36 та №37. Технологічний процес, який застосовуватиме фірма, передбачає перевалку сипучих вантажів прямим варіантом, тобто з автотранспорту на судна за допомогою стрічкового конвеєра (без зберігання вантажів на складах порту).

Компанія «Фрам шиппінг» орієнтована на постачання сипких експортних вантажів, що, за словами керівництва ТОВ, «позитивно вплине на економічні показники розвитку Одеського регіону». У виробничому процесі фірми буде задіяно близько 70 кваліфікованих працівників морської галузі. Крім того, як стверджують у компанії, перевалка вантажів здійснюватиметься з використанням енерго- та ресурсозберігаючих технологій та високоефективного обладнання передових європейських виробників.

Загалом ТОВ «Фрам шиппінг» планує переробляти 2 млн тонн вантажів на рік. Зокрема, головними вантажами будуть зерно (800 тис. тонн), олійні культури (800 тис. тонн) та продукти їхньої переробки (400 тис. тонн).

На сьогодні компанія проходить передбачену законом складну процедуру оцінки її господарської діяльності на навколишнє середовище та санітарно-епідемічну безпеку місцевого населення.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *