У порту Гетеборг відкрили першу в Скандинавії зарядну станцію для вантажних електромобілів

У порту Гетеборг відкрилася перша в Скандинавії зарядна станція для вантажних електромобілів, пише The Maritime Executive.

На початковому етапі станція Circle K буде мати шість зарядних стійок із потужністю до 360 кВт, сумарна потужність станції — 6 мВт. Станція також має стоянку на 40 місць з відеоспостереженням, для водіїв передбачені кафе, душі та туалети.

Протягом року на станції стане доступною заправка автомобілів водневим паливом, яке в адміністрації порту охарактеризували як «реальне паливо майбутнього». Щоденно, при розвитку на повну потужність, там зможуть заправлятись близько 15 вантажівок (це 720 кг палива).

Щороку через Гетеборг проходить понад мільйон одиниць автотранспорту, які доставляють або вивозять вантажі з порту. Адміністрація порту спільно з автовиробниками Volvo Group і Scania та поромним оператором Stena Line провели дослідження, яке показало, що значна частина вантажних автомобілів може бути переведена на альтернативне паливо.

Серійне виробництво вантажних електромобілів уже почалося, і замовниками виступають компанії, у яких через порт йдуть більші обсяги. До кінця року електричні вантажівки стануть звичайним явищем у порту”, — зазначає очільник адміністрації порту Гетеборг Ельмір Дзаніч.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *