У порту Гамбург збудують перший термінал із прийому «зеленого» аміаку

Компанії Air Products і Mabanaft (через свою дочірню компанію Oiltanking Deutschland) оголосили про плани збудувати в порту Гамбург перший у Німеччині великий термінал для імпорту екологічно чистого енергоресурсу. Про це повідомляє Port of Hamburg Marketing.

Ця угода про спільний проект є важливим кроком на шляху розвитку інфраструктури для прийому та розподілу «зеленого» аміаку в порту Гамбург. Про проект було оголошено на церемонії в Гамбурзі, на якій були присутні федеральний міністр економіки та боротьби зі зміною клімату Роберт Хабек та перший мер Гамбурга Петер Ченчер.

За проектом термінал, який почне постачати в Німеччині водень у 2026 році, планується розмістити на резервуарному терміналі Mabanaft, що є в порту. Розташування цього об’єкта надає стратегічний доступ до «зеленого» аміаку з підприємств із виробництва великих обсягів екологічного водню, які перебувають в управлінні Air Products та її партнерів по всьому світу. У планах — перетворення аміаку на «зелений» водень на підприємствах Air Products у Гамбурзі, перш ніж постачати його споживачам на місцевому рівні та по всій північній Німеччині.

Проект відповідає зростаючому попиту на екологічну енергію для досягнення міжнародних цілей щодо клімату та необхідності диверсифікації джерел енергії.

Air Products та Mabanaft домовилися прискорити розробку цього великого проекту з імпорту екологічно чистого енергоресурсу до Німеччини.

У лютому Air Products та адміністрація порту Гамбург підписали протокол про наміри. Обидві сторони зобов’язалися прискорити створення виробництва, ланцюжка постачання та споживання водню з відновлюваних джерел енергетики на півночі Німеччини та в місті Гамбург.

Порт Гамбург — найбільший порт Німеччини та провідний порт Європи. Займає територію 75 квадратних кілометрів і вважається третім за розміром у Європі (після Роттердама та Антверпена). Розташований у гирлі річки Ельба, за 100 кілометрів від узбережжя. Порт у 2021 році збільшив вантажообіг порівняно з 2020 роком на 1,9% — до 128,7 млн тонн, контейнерообіг — на 2,2%, до 8,7 млн TEU.

Hafen Hamburg Marketing e.v. – маркетингова організація порту Гамбург, що здійснює діяльність на користь порту та компаній-членів об’єднання. Основним завданням діяльності маркетингової організації є дії, створені задля прямого і опосередкованого зміцнення конкурентних позицій порту.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *