У портах Південної Африки розпочався безстроковий страйк через невдоволення зарплатами

Південноафриканська логістична компанія Transnet оголосила про форс-мажорні обставини у своїх портах, оскільки робітники розпочали безстроковий страйк через невдоволення зарплатами, повідомляє Reuters.

Це служить офіційною заявою портових терміналів Transnet про настання форс-мажорних обставин для всіх наших клієнтів після страйку, оголошеного двома визнаними профспілками в рамках Transnet”, — йдеться у листі, датованому 6 жовтня та підписаному виконавчим директором дочірньої компанії порту Джабу Мдакі.

Державна компанія Transnet управляє мережею вантажних залізниць Південно-Африканської Республіки та всіма портами країни. У листі Мдакі вказується, що страйк вплине на економічну активність в усіх секторах.

Transnet вже працювала на межі своїх можливостей через брак локомотивів, погане технічне обслуговування, вандалізм та крадіжку її інфраструктури, що обійшлося у мільярди рандів втрати потенційного доходу через обмеження постачання корисних копалин.

Об’єднана національна транспортна спілка (UNTU) та Південноафриканська профспілка працівників транспорту та суміжних галузей (SATAWU), які разом представляють більшість працівників Transnet, цього тижня відхилила пропозицію Transnet про підвищення заробітної плати на 3-4%, заявивши, що це нижче за річний рівень інфляції. у Південній Африці, який склав 7,6% у серпні.

Члени UNTU почали страйк у четвер, 6 жовтня, і SATAWU заявила, що приєднається до страйку з понеділка.

Компанія Transnet заявила, що страйк є незаконним і що профспілки не дотримувалися правил, викладених у трудовому законодавстві. Вона поставила під сумнів процедуру голосування, використану для схвалення страйку, і заявила, що компанія та страйкарі не погоджували правила пікетування, як того вимагає трудове законодавство.

Обидві профспілки відкинули звинувачення Transnet, заявивши, що вони дали необхідне 48-годинне повідомлення про страйк. Генеральний секретар UNTU Кобус ван Вуурен звинуватив Transnet у спробі залякати працівників.

Усі сторони погодилися на посередництво Комісії з примирення, медіації та арбітражу (CCMA). Профспілки заявили, що подальші переговори, які мають розпочатися 12 жовтня, не вплинуть на плани страйку.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *