У портах Миколаївщини з початку війни перебувають 29 іноземних суден — Кім

У портах Миколаївської області з початку повномасштабної війни перебувають 29 іноземних суден з вантажем, які очікують виходу в море. Про це заявив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, повідомляє «Укрінформ».

У миколаївських портах наразі перебувають 29 іноземних суден із вантажем, у тому числі 6 турецьких. Всі вони готові вийти в море, як тільки буде прийняте рішення про приєднання Миколаєва до зернового коридору”, – сказав Кім.

За його словами, ситуація на цих суднах дуже різна. На більшості з них є екіпажі, на інших -– евакуйовані, а на окремих вантаж перебуває під загрозою загоряння. Тому ОВА тримає на контролі ці питання, на деякі судна доставляли воду і провізію, на інших — власники робили це самотужки.

Також Кім повідомив, що наразі немає офіційної інформації про приєднання Миколаєва до зернової угоди, і, на його думку, це стане більш реальним лише після деокупації Кінбурнської коси.

Раніше Україна зверталася до ООН і Туреччини, які є підписантами та гарантами «зернової ініціативи», з пропозицією внести порти Миколаївщини в угоду, проте вони поки що цієї можливості не підтвердили. За даними Мінагропроду, Україна може збільшити експорт агропродукції вдвічі, якщо вдасться розблокувати морські порти у Миколаївській області.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *