У портах Китаю застрягли майже півтисячі суден через боротьбу з коронавірусом

У китайських портах очікують на розвантаження близько 480 суден з рудою, металами, зерном та іншими вантажами.

Як повідомляє Bloomberg, така ситуація пов’язана з обмеженнями у рамках боротьби з COVID-19: у портах не вистачає вантажників та водіїв вантажних авто для транспортування доставлених вантажів, а також працівників для оформлення відповідної документації.

Затори в портах почали утворюватися після того, як влада Шанхаю ввела в місті карантин для боротьби з поширенням коронавірусу. Власники вантажних суден почали перенаправляти їх із Шанхаю до інших портів країни, де ситуація теж одразу ускладнилася.

За даними на початок тижня, в порту Шанхай перебували 222 балкери, які чекали на розвантаження. Це на 15% більше, ніж на місяць раніше. У порту Нінбо було 134 судна, що на 0,8% більше, ніж у березні. У портах Жічжао, Донцзякоу та Ціньдао суховантажів зараз на 33% більше, ніж у березні, — 121 судно. Крім того, на спільній якірній стоянці вантажних портів Шанхаю та Нінбо перебувають 197 контейнеровозів в очікуванні розвантаження або завантаження, що на 17% більше, ніж у березні.

Раніше влада Китаю вжила суворих заходів у рамках боротьби з новим спалахом COVID-19 в країні, серед яких — введення локдауну в Шанхаї. Водночас влада вже послабила обмежувальні заходи і дозволила деяким мешканцям залишати будинки після того, як жорсткі карантинні заходи, введені в мегаполісі більше двох тижнів тому через зростання випадків зараження COVID-19, були послаблені.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *