У «Маріупольської інвестиційної групи» помінявся основний акціонер

У складі акціонерів ТОВ «Керуюча компанія «Маріупольська інвестиційна група» (МІГ) наприкінці 2021 року відбулися значні зміни.

Згідно з даними реєстрів, замість Світлани Савчук власниками 90% у статутному капіталі компанії стали громадянка Великої Британії Бойд Шантель Керол-Енн та громадянка Швейцарії Абдулкадер Піллонель Лейла Ханако. Інші 10%, як і раніше, належать директору МІГ Олегу Іванюшенку. Відповідно змінилася й акціонерна структура всіх активів, які перебувають в управлінні групи.

За даними видання «НВ-Бізнес», обидва нові бенефіціари є менеджерами компанії з управління активами Sequent Group з офісами у Великій Британії, Швейцарії, Сінгапурі, США та на острові Гернсі. До 2019 року Sequent була частиною Rothschild&Co. На сайті компанії вказано, що Лейла Піллонель — директор з клієнтського сервісу в женевському офісі, а Шантель Бойд — помічник директора з клієнтського сервісу в офісі на острові Гернсі.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

«Маріупольська інвестиційна група» створена у 2007 році бізнесменом та політиком Олександром Савчуком, який також був президентом та ключовим акціонером групи машинобудівних підприємств «Азовмаш», з метою консолідації всіх його активів у рамках єдиної фінансово-промислової групи. У 2010 році компанію «МІГ» було трансформовано у Керуючу компанію (КК «МІГ») з метою аналізу, розробки та реалізації перспективних напрямків бізнесу. Після смерті Олександра Савчука у 2012 році майно формально перейшло до його вдови Світлани Савчук.

В управлінні КК «Маріупольська інвестиційна група» перебувають ТОВ «СРЗ» (суднобудування та судноремонт, випуск машинобудівної продукції, стивідорна діяльність; перебуває на стадії банкрутства з травня 2021 року), ТОВ «Укртрансагро» (приймання, зберігання та відвантаження на морські судна зернових та олійних культур, послуги сертифікованого зернового термінала), ТОВ «УТА Логістик» (логістичні та експедиторські послуги), ТОВ «Марітайм Логістикс» (послуги менеджменту морських суден), ТОВ «Мартлет» (фумігаційні послуги) та інші активи.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *