У Херсонському порту та на ХМК оголошено льодову кампанію

В акваторії Херсонського морського порту та на Херсонському морському каналі (ХМК) з вечора вівторка, 25 січня, оголошено льодову кампанію.

Як повідомляє прес-служба адміністрації Херсонського порту, відповідне розпорядження підписав капітан Херсонського морського порту Сергій Грибовод.

Рішення було прийнято на підставі ускладнення гідрометеорологічних умов, зниження температури повітря, інтенсивних опадів та погіршення льодової обстановки на Херсонському морському каналі”, — поінформувала прес-служба.

У Херсонському порту також створено штаб з проведення льодових операцій у зимову навігацію 2021-2022 років, дії якого спрямовані на організацію безпечного проведення суден (караванів суден) в льодових умовах та забезпечення маневрових операцій із суднами в акваторії морського порту Херсон згідно Правил льодового проведення суден.

Для роботи в льодових умовах призначено судна комплексу з обслуговування портових операцій адміністрації Херсонського морського порту, а саме: буксир «Бакай», пожежне судно «Отважний», спеціалізоване судно «ПС-305» та службово-роз’їзний катер «ЛК-49».

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

Льодова кампанія в портах передбачає комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безпеки мореплавства в акваторії. Плавання у льодах здійснюється суднами самостійно або під проводкою криголама. Самостійне плавання судна в льодових умовах допускається, тільки якщо воно має відповідний льодовий клас, який забезпечує можливість безпечного проходу судна в льодових умовах без використання криголама, за рахунок власних технічних характеристик. Судна, які не мають такого класу, зобов’язані здійснювати плавання в льодовій обстановці лише режимі криголамної проводки — тобто, судна повинні ставитися до причалу або на місце стоянки на рейді шляхом проведення їх криголамом від краю льоду.

У сезоні 2021 року льодова кампанія в акваторії Херсонського морського порту та ХМК діяла з 21 по 26 січня та з 16 по 26 лютого.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *