Контакты редакции:

ул. Коблевская 2/4 оф.4,
Одесса, 65125, Украина

Свяжитесь с нами!

У Херсонському порту помінявся оператор нафтоперевалки

Морський термінал — нафтогавань Херсонського нафтоперевалочного комплексу, що розташований в акваторії морського порту Херсон, отримав нового власника. Про це повідомила прес-служба адміністрації порту.

Згідно із повідомленням, наприкінці 2019 року замість ДП «Підприємство із забезпечення нафтопродуктами» (ПЗПН) право власності набуло ТОВ «Варуна-Вест», яке 10 січня 2020 року змінило назву на ТОВ «Нафта-Трансшипмент». Наразі ведеться робота щодо включення даного портового оператора до Реєстру морських портів України.

За словами начальника адміністрації Херсонського порту Володимира Гаращенка, відповідно до наданих документів та планів ТОВ «Нафта-Трансшипмент» з вантажообігу на 2020 рік, напрямок діяльності на цьому морському терміналі суттєво не зміниться та буде спрямований на зовнішньоекономічні відносини, зокрема на перевалку імпорту нафтопродуктів.

«Для розвитку морського порту Херсон достатньо важлива стабільна робота Херсонського нафтоперевалочного комплексу, адже цей термінал є унікальним в акваторії порту. Тож, сподіваємось на плідну співпрацю з новим портовим оператором, який зможе утримати вже встановлений рівень та не зупинятися на досягнутому», — зазначив Геращенко.

Будівництво нафтопереробного заводу в Херсоні розпочалося в 1935 році, а у 1938 році завод було введено в експлуатацію. Нині операції з нафтоналивними вантажами ведуться у восьми морських портах України, серед яких і Херсон.

З 2014 року діяльність з перевалки нафтоналивної продукції в акваторії морського порту Херсон здійснювало державне підприємство «Підприємство із забезпечення нафтопродуктами», якому було передано в оперативне управління Херсонський нафтоперевалочний комплекс. У листопаді 2019 року ДП «СЕТАМ» Агентства з розшуку та менеджменту активів на електронному майданчику OpenMarket продало арештований Державною виконавчою службою Міністерства юстиції Херсонський нафтоперевалочний комплекс за 200 млн грн.

Читайте головні новини галузі в нашому Телеграм-каналі

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *