У держстивідора «Чорноморськ» — новий керівник

Обов’язки директора ДП «Морський торговельний порт (МТП) «Чорноморськ» з 5 січня 2022 року почав виконувати В’ячеслав Волошин. Про це повідомила прес-служба держстивідора.

23 грудня 2021 року прем’єр-міністр Денис Шмигаль підписав відповідне розпорядження №1719-р «Про погодження призначення Волошина В.Е. виконуючим обов’язки директора державного підприємства «Морський торговельний порт «Чорноморськ». Пізніше, 30 грудня 2021 року, був виданий і відповідний наказ Міністерства інфраструктури №104-ОС”, — вказала прес-служба.

Про перші кроки на посаді новий керівник детальніше поінформує згодом, але наразі запевняє, що докладе максимум зусиль для зміцнення та згуртованості колективу підприємства, а також для злагодженої, взаємовигідної та плідної праці у партнерстві з ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ), портовими операторами, а також іншими партнерами.

Головна мета — щоб підприємство і надалі працювало та нарощувало обсяги вантажів. Від цього залежатиме не лише добробут кожного портовика, а й усього міста. Я переконаний, що завдяки командній роботі нашого колективу, тісному партнерству із портовим бізнесом та АМПУ ми зможемо забезпечити позитивну динаміку виробничої діяльності держстивідора. Саме таке завдання ставить перед нами і Міністерство інфраструктури, а для його реалізації надає власну підтримку та забезпечує чітке керівництво”, — наголосив Волошин.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

В’ячеслав Волошин протягом двох років (з 2017 по 2019) очолював Чорноморську філію АМПУ, у 2021 році — очолював філію державної установи «Держгідрографія» «Дніпровський район Держгідрографії». Має дві вищих освіти: у 1998 році закінчив Київський національний економічний університет за фахом «Економіка підприємств», а у 2009 році — Одеський національний морський університет за фахом «Організація перевезень і управління на транспорті».

ДП «МТП «Чорноморськ» оперує причалами №1-7, 8 (експлуатується з обмеженнями), 9 (секції I-III експлуатується з обмеженнями), 10, 11 (експлуатацію причалу заборонено з 17 вересня 2018 року), 12, 14-22, 26-29 морського порту «Чорноморськ». Держстивідор у 2020 році скоротив вантажообіг порівняно з 2019 роком на 39,2% — до 4,111 млн тонн.

За підсумками 2020 року ДП «МТП «Чорноморськ» скоротило чистий збиток у 2,9 разу, або на 175,629 млн грн. — до 92,65 млн грн.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *