Туреччина повинна вжити заходів щодо балкера з краденим українським зерном в порту Карасу — посол

Влада Туреччини повинна вжити негайних заходів щодо судна Zhibek Zholy (прапор — РФ), яке прибуло з вантажем зерна з окупованого російськими військами Бердянська. Про це заявив Посол України в Туреччині Василь Боднар.

«До порту Карасу зайшло судно Zhibek Zholy з окупованого Бердянська. На підставі листа Офісу Генпрокурора звернулися до турецької сторони вжити невідкладних заходів”, — написав Боднар у Facebook у п’ятницю, 1 липня.

За його словами, українська сторона має добру комунікацію і тісну співпрацю з органами влади Турецької Республіки.

Переконаний, що прийняті рішення упередять спроби порушення суверенітету України”, — додав посол.

У п’ятницю балкер Zhibek Zholy з 7 тис. тонн вивезеного з окупованого російськими військами Бердянська став на рейді порта Карасу на північному заході Туреччини.

Судно належить казахстанській KTZ Express Shipping і перебуває в оперуванні компанії Green-Line LLC із Санкт-Петербурга, яка має контракт з естонською компанією Mangelbert OU на перевезення зерна з України до Туреччини. Оператор запевнив судновласника, що зерно з окупованого Бердянська вивозиться буцімто через «коридор безпеки» за домовленістю з Україною.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *