Туреччина інвестує у морський транспортний коридор в обхід Росії

Турецька компанія Albayrak погодила інвестиції в Бакинський міжнародний морський торговельний порт, який є частиною маршруту через Азербайджан та в обхід Росії. Про це заявив логістичний директор Albayrak Харун Онджук, пише ghall.com.

Анкара проспонсорує будівництво в Бакинському порту на $30 млн. Представник турецької компанії заявив, що інвестиції стосуватимуться будівництва терміналів для добрив, Ro-Ro та генеральних вантажів.

Також він зазначив, що ці інвестиції лише початкові. Надалі Туреччина планує інвестувати і в інші сфери найбільшої морської гавані Азербайджану, через яку проходить міжнародний Транскаспійський транспортний маршрут. Цей шлях пролягає через Китай, Казахстан, Каспійським морем до Азербайджану, Грузії і далі до Туреччини та Європи, без участі російської сторони.

Ще в липні адміністрація Бакинського порту повідомила про швидку модернізацію інфраструктури, оскільки на тлі геополітичної ситуації маршрути, що проходять через територію Азербайджану, а не Росії, мають попит у постачальників.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *