ТІС збереже робочі місця співробітників, які приєднуються до Тероборони

Найбільший морський транспортний вузол ТІС у порту «Південний» гарантуватиме збереження робочих місць та заробітної плати співробітників, які приєднуються до сил Тероборони, на період їх відсутності для зборів. Про це повідомив співвласник групи ТІС Андрій Ставніцер.

Я підтримую ініціативу кожного, хто бажає приєднатися до Сил територіальної оборони. Яку б проблему їх створенням не намагалися вирішити — звільнити бойові частини від охорони тилу, тренувати резерв, показати загальну готовність захищати нашу країну — головне, що наші чудові люди знову збираються разом і вирішують спільні завдання. Офіційно, як генеральний директор TІС, у якому працює майже 5 тис. осіб, підтверджую, що ми підтримуємо бажання наших співробітників приєднатися до сил Тероборони та гарантуємо їм збереження робочого місця та заробітної плати на період відсутності, незалежно від того, скільки часу це займе”, — написав Ставніцер у своїй колонці.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

ТІС (створений у 1994 році) — найбільший морський транспортний вузол в Україні. Володіє п’ятьма спеціалізованими морськими терміналами та власною розвиненою залізничною інфраструктурою у морському порту «Південний». Понад 800 суднозаходів на рік пов’язують ТІС із понад 1500 портів у світі. Протягом семи років — лідер за обсягами вантажообігу серед українських приватних та державних портових операторів. У 2020 році ТІС наростив вантажообіг порівняно з 2019 роком на 10% — до 36,6 млн тонн.

У червні 2020 року глобальний портовий оператор DP World закрив угоду щодо придбання контролю у контейнерному терміналі ТІС. Купівля частки — другий досвід успішного партнерства DP World з акціонерами ТІС. Першим спільним підприємством став буксирний оператор P&O Maritime Ukraine, який обслуговує більш ніж 50 клієнтів у найбільших портах України.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *