ТІС переміг у двох номінаціях Національного морського рейтингу — 2020

Морський транспортний вузол ТІС переміг у двох номінаціях Національного морського рейтингу України-2020 та очолив рейтинг найбільших портових операторів України за підсумками роботи у минулому році.

Урочиста церемонія нагородження переможців відбулася днями у Одесі. Нагороди вручили виконавчому директору Нікіті Грубову та директору з виробництва ТІС Віталію Котвицькому.

ТІС переміг у номінації «Золота тонна», де відмічаються портові оператори з вантажообігом понад 1 млн тонн, які продемонстрували рекордні показники вантажообігу за час своєї роботи. Також ТІС став одним із переможцем у номінації «Абсолютний ріст». У цій номінації відмічаються портові оператори з вантажообігом понад 100 тис тонн, які забезпечили найбільше збільшення вантажообігу в тоннах порівняно з показниками попереднього року. У 2020 році порівняно із 2019 роком вантажообіг ТІС зріс на 10,5% або майже 3,5 млн тонн.

«Морський транспортний вузол ТІС зміцнив лідерство, продемонструвавши за підсумками коронавірусного року «життєстверджуючу» цифру — 36,6 млн тонн. Цей порт опрацьовує кожну четверту тонну вантажопотоку, що проходить через наші порти», — зазначають організатори рейтингу.
Нагадаємо, ТІС — найбільший морський транспортний вузол в Україні. Оперує 5 спеціалізованими морськими терміналами та власною залізнично-інженерною інфраструктурою. Створений у 1994 році. Щороку термінали ТІС відкривають українським експортерам та імпортерам доступ до міжнародних ринків виробництва та споживання зернових, вугільних, руди, різноманітних товарів народного споживання. Понад 800 суднозаходів щороку зв’язують ТІС з більш ніж 1500 портів по світу. Один із найбільших платників податків на Одещині та у портовій галузі, який за підсумками 2020 року сплатив понад 1,8 млрд грн податків та зборів до бюджетів.

Національний морський рейтинг — найпрестижніша галузева премія в Україні, яку в морських колах називають «Морським Оскаром». Засновник і організатор — видавництво «Порти України». Рейтинг проводиться щороку 14 років поспіль. Результати рейтингу підбиваються на підставі статистичних даних та письмового опитування понад 80 експертів портової галузі.

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *