ТІС передав генератори та спорядження для прикордонників

Найбільший морський транспортний вузол ТІС у порту «Південний» придбав та передав Державній прикордонній службі 23 генератори різної потужності, а також необхідну амуніцію, зокрема спальники та 50 розвантажувальних тактичних жилетів. Про це повідомила прес-служба ТІС.

Прикордонники — на обороні найдорожчих для нас рубежів нашої України. Вони першими зустрічають ворога, від них залежить тиша та спокій у містечках та селах, близьких до кордонів. У мирний час ми багато співпрацювали, щоб забезпечувати товарообіг між Україною та світом. Зараз ми разом відстоюємо свою свободу, щоб якнайшвидше повернутися до роботи, яку любимо. Тримайтеся, хлопці та дівчата, ми з вами”, — наголосили в ТІС.

ТІС передав генератори та спорядження для прикордонників
Фото: facebook.com/tis.terminals

Раніше співвласник ТІС Єгор Гребенников передав на потреби оборони країни 31 млн грн.

Співвласник та СЕО ТІС Андрій Ставніцер із партнерами заснував логістчний хаб Help Ukraine.center, який уже приймає гуманітарні вантажі у Любліні (Польща) та Хуші (Румунія), транспортує їх в Україну та передає для подальшого розподілу ЗСУ, МОЗ, Мінреінтеграції. Усі подробиці про те, як можна допомогти центру, на сайті: www.helpukraine.center

Благодійний фонд Олексія Ставніцера наразі зосередився на збиранні коштів для закупівлі бронежилетів і касок. Як долучитися до процесу: www.stavnitser.com

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *