ТІС опрацьовує п’ятий балкер із вугіллям для ДТЕК

Найбільший морський транспортний вузол ТІС у порту «Південний» прийняв балкер Dubai Galactic із 45 тис. тонн вугілля походженням із Колумбії, призначених для теплоелектростанцій компанії «ДТЕК-Енерго». Про це повідомила прес-служба ТІС.

Вже традиційно ми в ТІС будемо одночасно розвантажувати балкер, вантажити залізничні вагони, формувати потяги та відправляти їх залізницею адресатам. Маємо намір працювати у цілодобовому форматі, аби вже найближчим часом українські ТЕС отримали вугілля з Dubai Galactic”, — зазначила прес-служба.

Це п’яте судно з вугіллям на замовлення ДТЕК-Енерго, яке обробляє ТІС. У грудні 2021 року фахівці терміналу «ТІС-Вугілля» розвантажили балкер Globe Danae з 66 тис. тонн і менш ніж за два дні впоралися з вивантаженням 55 тис. тонн вугілля, яке доставило судно Santa Maria. На початку січня 2022 року ТІС обробив балкери Bulk Pods та Volos із 72 тис. тонн та 75,5 тис. тонн вугілля відповідно.

ТІС опрацьовує п’ятий балкер із вугіллям для ДТЕК
Фото: facebook.com/tis.terminals

«ДТЕК-Енерго» домовилася про постачання в Україну 13 суднових партій з вугіллям із США та Колумбії загальним обсягом 858 тис. тонн, які приймають термінали ТІС і ДП «Морський торговельний порт «Южний» у порту «Південний» та ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ».

Крім того, ДП «МТП «Южний» веде розвантаження балкерів із вугіллям, самостійно законтрактованим ПАТ «Центренерго».

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

«ДТЕК Енерго» — операційна компанія, яка відповідає за видобуток вугілля та генерацію електроенергії у структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Підприємства ДТЕК видобувають вугілля та природний газ, виробляють електроенергію на сонячних, вітрових та теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсів на українському та зарубіжних ринках, розподіляють та постачають електроенергію споживачам, надають клієнтам послуги з енергоефективності та розвивають мережу швидкісних зарядних станцій.

ТІС (створений у 1994 році) — найбільший морський транспортний вузол в Україні. Володіє п’ятьма спеціалізованими морськими терміналами та власною розвиненою залізничною інфраструктурою у морському порту «Південний». Понад 800 суднозаходів на рік пов’язують ТІС із понад 1500 портів у світі. Протягом семи років — лідер за обсягами вантажообігу серед українських приватних та державних портових операторів. У 2020 році ТІС наростив вантажообіг порівняно з 2019 роком на 10% — до 36,6 млн тонн.

У червні 2020 року глобальний портовий оператор DP World закрив угоду щодо придбання контролю у контейнерному терміналі ТІС. Купівля частки — другий досвід успішного партнерства DP World з акціонерами ТІС. Першим спільним підприємством став буксирний оператор P&O Maritime Ukraine, який обслуговує більш ніж 50 клієнтів у найбільших портах України.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *