ТІС опрацьовує четвертий балкер із вугіллям для ДТЕК

Найбільший морський транспортний вузол ТІС у порту «Південний» прийняв балкер Volos із 75,5 тис. тонн вугілля зі США, призначених для теплоелектростанцій компанії «ДТЕК-Енерго». Про це повідомила прес-служба ТІС.

Ми в ТІС добре усвідомлюємо свою відповідальність і знаємо свою роботу. Наші залізничні та термінальні потужності дозволяють одночасно розвантажувати балкер, завантажувати залізничні вагони, формувати потяги та відправляти їх адресатам. Працюємо у цілодобовому режимі, аби вже найближчим часом українські ТЕС отримали вугілля з Volos”, — зазначила прес-служба.

Це четверте судно з вугіллям на замовлення ДТЕК-Енерго, яке обробляє ТІС. У грудні 2021 року фахівці терміналу «ТІС-Вугілля» розвантажили балкер Globe Danae з 66 тис. тонн і менш ніж за два дні впоралися з вивантаженням 55 тис. тонн вугілля, яке доставило судно Santa Maria. На початку січня 2022 року ТІС обробив балкер Bulk Pods із 72 тис. тонн вугілля зі США.

ТІС опрацьовує четвертий балкер із вугіллям для ДТЕК
Фото: facebook.com/tis.terminals

«ДТЕК-Енерго» домовилася про постачання в Україну дев’яти суднових партій з вугіллям із США та Колумбії загальним обсягом майже 618 тис. тонн, які будуть прийняті на терміналах ТІС та ДП «Морський торговельний порт «Южний» у порту «Південний». Загалом з листопада прийнято сім партій вугілля, прибуття восьмого балкера із 82,5 тис. тонн вугілля очікується до причалу МТП «Южний» 11 січня.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

«ДТЕК Енерго» — операційна компанія, яка відповідає за видобуток вугілля та генерацію електроенергії у структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Підприємства ДТЕК видобувають вугілля та природний газ, виробляють електроенергію на сонячних, вітрових та теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсів на українському та зарубіжних ринках, розподіляють та постачають електроенергію споживачам, надають клієнтам послуги з енергоефективності та розвивають мережу швидкісних зарядних станцій.

ТІС (створений у 1994 році) — найбільший морський транспортний вузол в Україні. Володіє п’ятьма спеціалізованими морськими терміналами та власною розвиненою залізничною інфраструктурою у морському порту «Південний». Понад 800 суднозаходів на рік пов’язують ТІС із понад 1500 портів у світі. Протягом семи років — лідер за обсягами вантажообігу серед українських приватних та державних портових операторів. У 2020 році ТІС наростив вантажообіг порівняно з 2019 роком на 10% — до 36,6 млн тонн.

У червні 2020 року глобальний портовий оператор DP World закрив угоду щодо придбання контролю у контейнерному терміналі ТІС. Купівля частки — другий досвід успішного партнерства DP World з акціонерами ТІС. Першим спільним підприємством став буксирний оператор P&O Maritime Ukraine, який обслуговує більш ніж 50 клієнтів у найбільших портах України.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *