ТІС нарощує інтенсивність розвантаження імпортного вугілля

Морський транспортний вузол ТІС нарощує швидкість опрацювання імпортного вугілля.

Як повідомляє пресслужба компанії, ТІС розвантажив 75,5 тис. тонн палива з судна Volos менш ніж 2,5 доби — за 58 годин.

Балкер почали опрацьовувати практично одразу після швартування, о 05:35 ранку 9 січня, а завершили 11 січня о 16:00. Максимальна добова інтенсивність робіт сягнула 36,75 тис. тонн на добу.

Технологічні потужності ТІС, розвинена залізнична інфраструктура, злагодженість фахівців терміналу ТІС-Вугілля та залізничного управління з усіма залученими у роботи підрозділами, — все це дозволило розвантажувати балкер, одночасно завантажувати залізничні вагони та відправляти їх на склади теплоелектростанцій для забезпечення стабільного проходження опалювального сезону”, — наголосили в компанії.

Балкер Volos став четвертим судном з імпортним вугіллям, яке обробив ТІС на замовлення компанії ДТЕК-Енерго. У грудні 2021 року фахівці терміналу «ТІС-Вугілля» розвантажили балкер Globe Danae з 66 тис. тонн і менш ніж за два дні впоралися з вивантаженням 55 тис. тонн вугілля, яке доставило судно Santa Maria. На початку січня 2022 року ТІС обробив балкер Bulk Pods із 72 тис. тонн вугілля зі США.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

ТІС (створений у 1994 році) — найбільший морський транспортний вузол в Україні. Володіє п’ятьма спеціалізованими морськими терміналами та власною розвиненою залізничною інфраструктурою у морському порту «Південний». Понад 800 суднозаходів на рік пов’язують ТІС із понад 1500 портів у світі. Протягом семи років — лідер за обсягами вантажообігу серед українських приватних та державних портових операторів. У 2020 році ТІС наростив вантажообіг порівняно з 2019 роком на 10% — до 36,6 млн тонн.

У червні 2020 року глобальний портовий оператор DP World закрив угоду щодо придбання контролю у контейнерному терміналі ТІС. Купівля частки — другий досвід успішного партнерства DP World з акціонерами ТІС. Першим спільним підприємством став буксирний оператор P&O Maritime Ukraine, який обслуговує більш ніж 50 клієнтів у найбільших портах України.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *