Термінали COSCO збільшили контейнерооборот на 4% у 2021 році

Термінальний оператор китайської корпорації COSCO — COSCO Shipping Ports (CSP) за результатами 2021 року збільшив сукупний контейнерооборот терміналів в інвестиційному портфелі порівняно з попереднім роком на 3,7% — до 105,6 млн TEU. Про це повідомила прес-служба COSCO.

Оборот портів материкового Китаю в портфелі оператора збільшився на 3% — до 75,6 млн TEU. Термінали за межами Китаю збільшили обсяги перевалки на 5,5% — до 30 млн TEU.

Найбільший з європейських активів групи Пірей знизив обсяги минулого року на 4% — до 4,7 млн TEU. Обсяги придбаного в 2017 році іспанського оператора Noatum Ports (перейменований на Cosco SHipping Ports Spain), активи якого включають контейнерні термінали в портах Валенсія та Більбао, зросли на 7% — до 3,6 млн TEU. Термінал Euromax у Роттердамі збільшив оборот більш ніж на 8% — до 2,7 млн TEU, термінал в Антерпені тим часом скоротив перевалку на 3% — до 2,2 млн TEU.

Найбільший іноземний термінал CSP у порту Сінгапур зменшив перевалку на 7% — до 4,7 млн TEU. Трафік через Пусан виріс на 1,3% — до 3,8 млн TEU. Єгипетський термінал Suez Canal Сontainer Terminal скоротив обсяги на 3,6% — до 3,65 млн TEU. Оборот терміналу RSCT в порту Джидда в Саудівській Аравії, в якому CSP придбав 20% частку в липні 2021 року, склав 1,35 млн TEU.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

COSCO Shipping Ports (штаб-квартира — Гонконг) управляє портовими активами холдингу COSCO. Портфель терміналів охоплює п’ять основних портових регіонів материкового Китаю, Південно-Східної Азії, Близького Сходу, Європи, Південної Америки, Середземномор’я. Компанія керує більш ніж 360 причалами (210 контейнерними) у 36 портах по всьому світу.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *