Термінал «Рисоіл Руда» перевантажує найбільшу в історії порту Чорноморськ партію імпортних добрив

Термінал «Рисоіл Руда» у морському порту Чорноморськ здійснює перевалку імпортного вантажу мінеральних добрив. Про це повідомила прес-служба групи Risoil.

Балкер Seapearl (прапор — Маршаллові острови) доставив з порту Ульсан (Південна Корея) 27,5 тис. тонн сульфату амонію — мінерального добрива, що використовується у сільському господарстві. Ця партія імпортних мінеральних добрив стала однією з найбільших за всю історію морського порту Чорноморськ.

Для збереження інтенсивної обробки судна команда терміналу виконує вивантаження одночасно за трьома технологічними схемами: до вагонів-хоперів, на автотранспорт і шляхом фасування у біг-беги.

Наші клієнти можуть обрати не лише зручну для себе технологічну схему перевантаження, а й їхню комбінацію, аби спростити подальшу логістику”, — розповів директор терміналу «Рисоіл Руда» Олександр Денисенко.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

Читайте також: Директор «Рисоил Руды» Александр Денисенко: «Нацеливаемся на 3 млн тонн грузов в год»

ТОВ «Рісоіл Руда» функціонує на колишній території Спеціалізованого комплексу з перевалки руди ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ». Термінал має понад 52 тис. квадратних метрів складських площ, три залізничні ваги, 12 портальних кранів і п’ять робочих залізничних фронтів, що пронизують термінал і поділяють його на чотири нитки складу. Потужності комплексу група Risoil придбала у 2020 році. Спеціалізація комплексу — перевалка та зберігання навалочних вантажів.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *