Telegram-канал «рейкових партизанів» атакували боти після попередження про підготовку Росією теракту

Антивоєнний канал «Зупини вагони» в Telegram атакували боти після допису про те, що влада РФ може готувати теракт.

Увечері 12 травня на канал російського партизанського руху «Зупини вагони» відбулася атака ботів. За півгодини на канал підписалося понад 10 тис. облікових записів з іноземними іменами. За день до атаки «Зупини вагони» опублікували посаду про те, що російська влада, ймовірно, готує масові теракти, в яких планує звинуватити антивоєнний рух. Саме з ним партизани пов’язують атаку на канал.

В опублікованому дописі партизани акцентували на своїх виключно мирних методах.

За три місяці роботи «терористів», як нас охрестили кремлівські боти, не постраждав жоден пасажирський поїзд. Ніхто не загинув. Для нас, рейкових партизанів, найбільшою цінністю є ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ. Саме це рухає нас уперед, і саме тому ми настільки ретельно плануємо кожну свою акцію”, — пишуть «Зупини вагони».

І додають: у зв’язку з кампанією з дискредитації, що розгорнулася проти них, виникають припущення, що в розробці зараз знаходиться черговий «рязанський цукор».

Влада вже визначила, кого треба назвати «терористом» — отже, треба нас «вмити кров’ю», звинуватити у свідомому вбивстві сотень людей. Весь антивоєнний рух — це рух ПРОТИ ВБИВСТВ І КРОВОПРОЛИТТЯ! Але влада готова вчинити теракт із сотнями жертв, аби нас. Щоб не просто дискредитувати антивоєнний рух — але знищити його на корені. Щоб рейкових партизанів, які борються за порятунок життів по обидві лінії фронту, назвати вбивцями та оголосити на нас загальнонаціональне полювання”, — написали «Зупини вагони» за день до бот-атаки.

Джерело: Telegram-канал “Зупини вагони – офіційна група

Нагадаємо, 8 травня телеграм заблокував попередній канал «Зупини вагони» — після того, як партизани опублікували карту залізничного опору. Відповідно до неї організований партизанський рух покриває вже понад 30% території Росії.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *