«ТАС Агро‎» відправила партію фуражної пшениці зерновим коридором

Агрохолдинг «ТАС Агро‎» завантажив фуражною пшеницею судно SSI Pride для експорту в рамках зернової ініціативи. Про це повідомла компанія, інформує Latifundist.com.

Досвід продажу на умовах FOB та завантаження судна зерновими став для компанії новим. 

До війни агрохолдинг щомісяця експортував до 60 тис. тонн сільгоспродукції, а після початку повномасштабного вторгнення ці обсяги скоротились у п’ять разів. 

За словами комерційного директора «ТАС Агро» Антона Жемердєєва, попри війну компанія не лише не припинила експорту власної продукції, а й продовжила її реалізацію, використовуючи різні мультимодальні логістичні рішення. 

Оскільки з 24 лютого чинна на той момент стратегія продажів стала неактуальною, довелося оперативно вибудовувати нову, змінювати алгоритм роботи. Спільними зусиллями команди «ТАС Агро» вдалося побудувати нову логістику продажів, яка сьогодні надає компанії можливість реалізовувати свою продукцію на закордонні ринки‎»‎, — вказав Жемердєєв. 

Директор з операційних питань «‎ТАС Агро»‎ Нил Неміровченко зазначив, що компанія швидко відреагувала на ті виклики, які постали перед аграріями через повномасштабне вторгнення.  

Ми оперативно переглянули структуру посівів, перейшли на більш маржинальні культури (соя, соняшник, ріпак). Також перебудували ланцюги постачання, зокрема перейшли на реалізацію кінцевому споживачеві. Для втілення нашої стратегії продажів ми уперше підписали договір перевалки з портовим терміналом в Одесі, створивши додатковий прибуток більше $30 на тонні», — зауважив Неміровченко.‎

За даними ДП «Адміністрація морських портів України», балкер SSI Pride залишив Одеський порт у вівторок, 20 вересня.

Загалом станом на 20 вересня в рамках Ініціативи про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування морські порти Одеса, Чорноморськ та «Південний» відправили 177 суден, які експортували 4,1 млн тонн агропродукції до країн Азії, Європи та Африки.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі «Порти України». Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *