Тарифи на вантажні перевезення залізницею збільшаться на 70%

Міністерство інфраструктури погодилося із пропозицією «Укрзалізниці» про підвищення тарифів на перевезення вантажів на 70%.

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», наказ МІУ №441 «Про внесення змін до коефіцієнтів, що застосовуються до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги», минулого тижня був зареєстрований у Міністерстві юстиції.

Згідно з документом, він набуває чинності з моменту офіційного опублікування.

На відміну від кількох попередніх підвищень минулого року, цього разу коефіцієнти підвищені однаково — на 70% — для всіх 20 видів вантажів.

Наприкінці минулого року голова правління «Укрзалізниці» Олександр Камишін заявляв, що компанія у 2022 році планує ефективно розпорядитися коштами від двоетапного підвищення вантажних тарифів, схваленого у другій половині 2021 року, та утримається від їхнього додаткового зростання.

«Укрзалізниця» з 17 серпня 2021 року розпочала двоетапний процес підвищення тарифів на вантажні залізничні перевезення. Зокрема, тариф для вантажів позакласної групи збільшено на 25,9%, тобто встановлено на чинному рівні для вантажів першого тарифного класу. Також рівень тарифів на перевезення вантажів першого та другого тарифних класів підвищено на 8%. Крім того, тариф на порожній пробіг вагонів із-під вантажів першого тарифного класу зріс на 51,8%.

Наступний етап підвищення тарифів на зазначені класи вантажів відбувся з 1 січня 2022 року: для вантажів першого тарифного класу — на 20,4%, другого класу — на 6,5%.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *