Танкер з російськими добривами прямує до США після помʼякшення мит

Вантаж із добривами з Росії прямує до США після того, як цього тижня Комісія з міжнародної торгівлі США скасувала значні антидемпінгові на цю продукцію, пише «Економічна правда».

На тлі перемовин про розблокування українських портів, які наразі тривають у Стамбулі, РФ висунула умови для підписання угоди — скасування санкцій проти її агропродукції. Формально, таких санкцій не було з боку ЄС та США. Тим не менш, багато західних банків і трейдерів уникають російських постачань, побоюючись нарватися на правила, що швидко змінюються, зазначає видання.

Зрештою, Комісія з міжнародної торгівлі США скасувала значні антидемпінгові та антисубсидиційні мита на карбамідно-аміачно-нітратні добрива з Росії, щоб зменшити дефіцит добрив і зростання цін.

Згідно з Refinitiv Eikon, танкер Johnny Ranger (прапор — Ліберія) повинен прибути до Нового Орлеана у понеділок, 25 липня, із вантажем близько 39 тис. тонн розчину аміачної селітри й сечовини. За даними Eikon, судно завантажилося минулого місяця в Санкт-Петербурзі.

Представник Державного департаменту наголошує, що США ніколи не накладали санкцій на продукти харчування чи сільськогосподарські товари з Росії.

На відміну від російського уряду, ми не зацікавлені в тому, щоб використовувати продовольство як зброю для створення гуманітарних криз за рахунок вразливих груп населення”, — наголошується у повідомленні.

У 2021 році Сполучені Штати імпортували з Росії карбамідно-аміачно-селітрових добрив на $262,6 млн, повідомляє Міністерство торгівлі США.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *