Tallinna Sadam вийшов з управління порту Пальяссааре

Транспортний департамент Естонії задовольнив клопотання Талліннського порту (Tallinna Sadam) та OÜ Hundipea та здійснив зміну оператора порту Пальяссааре.

Як повідомляє ERR.ee, із 10 серпня цього року керуючою компанією порту Пальяссааре стала Hundipea. Tallinna Sadam не є оператором порту Пальяссааре і не надає портові послуги.

Через обмежені можливості для розвитку бізнесу в порту Пальяссааре, Tallinna Sadam у 2017 році ухвалив рішення відмовитися від утримання та обслуговування порту Пальяссааре. У той самий час було розпочато процес поступової передачі активів. У 2020 році Талліннський порт продав причали та інше майно в Пальяссаарі, а в 2021 році — комунальні мережі та споруди та припинив надання мережевих послуг у гавані.

Після передачі активів Талліннського порту та забезпечення безперебійної роботи порту Пальяссааре Tallinna Sadam продовжував керувати портом доти, доки Транспортний департамент не затвердив нового оператора порту, який надає лише деякі портові послуги та дозвіл на використання акваторії порту Пальяссааре.

Припинення управління портом та надання портових послуг у Пальяссаарі не вплине на фінансові результати Талліннського порту, оскільки активи, пов’язані з портом Пальяссааре, вже були передані протягом останніх кількох років”, — зазначили в Tallinna Sadam.

За географічним розташуванням порт Пальяссааре є найбільш захищеним від вітру та хвиль портом Естонії. Судна заходять і виходять із порту каналом, який має довжину 800 метрів, ширину 90-150 метрів та глибину 9 метрів. Навігація в порту цілорічна.

У 2007 році з розрахунку на російські вантажі Tallinna Sadam планував довести потужність Таллінського порту до 45 млн тонн на рік. Планувалося на чверть збільшити портові площі за рахунок переорієнтування вантажопотоків зі старого порту (Vana Sadam), розташованого в межах міста, в порти Мууга, Пальяссааре та Палдіскі.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *