Світові контейнерні лінії майже надолужили відставання в надійності розкладу у червні

Показник надійності розкладу глобальних контейнерних перевезень покращився у червні 2022 року на 3,6 процентного пункту порівняно з показником травня — до 40%. Про це свідчать дані Sea-Intelligence Consulting.

Порівняно з червнем минулого року зниження індексу відповідності розкладу ліній становило 0,5 процентного пункту.

Середній час запізнення суден порівняно з попереднім місяцем майже не змінився і становить 6,24 доби.

З 14 найбільших перевізників найвищий індекс надійності сервісу у червні 2022 року був у Maersk — 49,5%. Hamburg Sued, який показав другий найкращий результат, забезпечував відповідність розкладу на 41,4%.

Найнижчий індекс відповідності розкладу у червні показав Wan Hai — 24,8%.

У десяти ліній індекс відповідності розкладу був між 30% та 40%, ще у двох — між 20% та 30%.

Загалом порівняно з показником червня минулого року дев’ять ліній із 14 найбільших показали покращення. При цьому двозначне покращення — на 16,2 процентного пункту було у Evergreen.

У 2021 році показник надійності розкладу глобальних контейнерних перевезень знизився до безпрецедентно низького рівня — 35,8%.

За прогнозом консалтингової компанії Drewry, сумарний операційний прибуток судноплавних контейнерних ліній у 2022 році може сягнути позначки $200 млрд, збільшившись ще на 5% порівняно з $190 млрд, які очікуються за результатами 2021 року.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *