Суецький канал обслужив рекордну кількість суден за добу

Через Суецький канал в обох напрямках за добу без затримки пройшли 107 суден загальною місткістю 6,3 млн. тонн. Як повідомили в адміністрації Панамського каналу (SCA), це новий рекорд добового трафіку.

За даними SCA, через міжнародну судноплавну артерію у понеділок, 13 березня, пройшли великотоннажні судна різних типів: 25 контейнеровозів, 28 суховантажів, 33 танкери, 6 морських автовозів та 15 суден інших типів (багатоцільові та судна для транспортування генеральних вантажів).

У південному напрямку пройшли 56 суден із нетто-тоннажем 3,4 млн тонн, на північ новою гілкою каналу вирушило 51 судно з нетто-тоннажем 2,9 млн тонн.

В адміністрації каналу вважають, що таке рекордне зростання проходу суден було забезпечене реалізацією проекту розширення та будівництва нового Суецького каналу, в рамках якого вдалося максимально використати пропускну спроможність. Розвиток південної ділянки каналу дозволить підвищити безпеку судноплавства на 28% та збільшити пропускну спроможність на 6 суден на добу.

Суецький канал — безшлюзовий судноплавний канал, що з’єднує Середземне та Червоне моря і забезпечує найкоротший морський шлях між Європою та регіонами навколо Індійського океану та західної частини Тихого океану. Через канал проходить 10-12% світового морського вантажообігу. Довжина каналу — 160 кілометрів, ширина — до 350 метрів, глибина — 20 метрів.

У 2022 році через канал пройшло 23 тис. суден — на 11,1% більше порівняно з 2021 роком. Доходи Єгипту від Суецького каналу збільшилися у 2021-2022 фінансовому році (ФР, 1 липня — 30 червня) на 22,7% порівняно з попереднім роком — до рекордних $7 млрд.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *