Суднозаходи: топ-судна Херсонського порту у грудні

Адміністрація Херсонського морського порту назвала два найбільш примітні суднозаходи у грудні 2021 року. Судна відзначилися обсягом суднової партії вантажу та габаритами.

Очолив список балкер Interlink Capacity (прапор – Маршалови острови) дедвейтом 38,8 тис. тонн. Судно взяло на борт 10,2 тис. тонн шроту соняшника, який вирушив до порту Монтоір (Франція).

Балкер Ata (прапор — Панама) дедвейтом 17,9 тис. тонн взяв на борт понад 14,4 тис. тонн ячменю та попрямував до порту Текірдаг (Туреччина).

Суднозаходи: топ-судна Херсонського порту у грудні
Фото: facebook/Kherson Sea Port Authority

За даними адміністрації, у грудні акваторії Херсонського морського порту оброблено 69 суден.

Загалом протягом 2021 року Херсонський порт обслужив 648 суден – на 11 суден або на 1,7% менше порівняно з 2020 роком.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

Херсонський морський порт розташований на правому березі Дніпра, за 15 кілометрів від гирла річки. Кількість вантажних причалів — дев’ять, довжина вантажного причального фронту — 1,32 кілометра. У порту працюють ТОВ «Херсонський порт» (раніше — ДП «Херсонський морський торговельний порт»), ПАТ «Херсонський комбінат хлібопродуктів», ТОВ «Херсонес», ХПГП «Підприємство із забезпечення нафтопродуктами», Херсонський державний завод «Паллада» та інші портові оператори.

Херсонський морський порт у 2020 році скоротив вантажообіг порівняно з 2019 роком на 25,1% — до 2,847 млн тонн. Частка порту у вантажообігу морських портів України становила 1,8% проти 2,4% у 2019 році.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *