Судноремонтники «Укроборонпрому» модернізують фрегат «Гетьман Сагайдачний»

ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування» (ДПЦК), що входить до складу ДК «Укроборонпром», виконає комплекс ремонтно-модернізаційних робіт на флагмані Військово-морських сил Збройних сил України (СМС ЗСУ) «Гетьман Сагайдачний».

Як повідомила прес-служба «Укроборонпрому», державний контракт на виконання робіт ДП «ДПЦК» отримало від Міністерства оборони наприкінці 2021 року.

Згідно з держконтрактом, роботи відбуватимуться в кілька етапів: від загальної оцінки технічного стану корабля до безпосередньо його ремонту та модернізації.

За словами директор—генерального конструктора ДП «ДПЦК» Вадим Борисова, роботи подібного обсягу та складності для кораблів такого класу не виконувало жодне підприємство за весь період незалежності України. Саме тому проект буде реалізовано у кооперації з іншими українськими підприємствами — лідерами оборонно-промислового комплексу та суднобудування країни.

Ідеться про ДП «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект», ДП «Миколаївський суднобудівний завод» (обидва входять до складу «Укроборонпрому»), суднобудівельно-судноремонтний завод «Нібулон» та інші підприємства”, — повідомив Борисов.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

Наприкінці грудня 2021 року командувач ВМС ЗСУ Олексій Неїжпапа повідомив, що «Гетьман Сагайдачний» проходить модернізацію: на ньому змінюють радіоелектроніку, системи управління вогнем, зв’язки, бортові системи, ремонтують головну енергетичну установку та багато іншого. Наприкінці ремонту екіпаж готуватимуть до участі в операції НАТО «Морський охоронець».

Фрегат «Гетьман Сагайдачний» був спущений на воду у 1992 році та включений до бойового складу ВМС ВСУ 2 квітня 1993 року.

У 2031 році фрегат «Гетьман Сагайдачний» планують вивести зі складу ВМС ЗСУ.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *