Судноплавні компанії готові припинити перевезення Рейном

Судноплавні компанії можуть припинити транспортування вантажів Рейном, оскільки рівень води в річці у суботу, 13 серпня, наблизився до критично низької позначки. Про це повідомляє The Associated Press.

Тривала посуха, яка вразила більшу частину Європи, спричинила зниження рівня таких річок, як Рейн, що не дозволяє великим суднам із важкими вантажами проходити через ключові точки маршруту та змушує перевізників використовувати менші судна або розділяти вантажі на декілька партій.

В одному вузькому місці, поблизу міста Кауб на Середньому Рейні, у суботу вдень було офіційно зафіксовано рівень води 37 сантиметрів. Великі важкі судна не можуть пройти, якщо рівень менший за 40 сантиметрів.

Хоча глибина судноплавного шляху в Каубі все ще становила близько 150 сантиметрів, експерти кажуть, що прохід стає складним навіть для легких або спеціально пристосованих вантажних суден, якщо рівень води падає нижче 35 сантиметрів. Показник нижче 30 сантиметрів вважається непрохідним.

Судноплавні органи прогнозують, що ця точка може бути досягнута на початку цього тижня, хоча неясно, чи досягне ділянка поблизу Кауба рекордно низького рівня 25 сантиметрів, зафіксованих у жовтні 2018 року.

Логістична компанія Contargo заявила минулої п’ятницї, що готується припинити судноплавство на Верхньому та Середньому Рейні з міркувань безпеки і планує перемістити частину своїх вантажів на автотранспорт. При цьому пропускна здатність автомобільного та залізничного транспорту обмежена.

Очікується, що компанії вздовж Рейну, що покладаються на судна для доставки сировини або готової продукції, зіткнуться із затримками та дефіцитом. Вугільні електростанції та автозаправки також можуть відчувати дефіцит постачань.

Метеорологи прогнозують дощ найближчими днями, проте неясно, чи буде цього достатньо, щоб рівень води на Рейні не впав до такого, що вплине на судноплавство.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *