Судно з вантажем із України через поломку заблокувало Босфор

Босфорська протока тимчасово заблокована через суховантаж, який прямував з України до Стамбула і вранці у понеділок, 16 січня, сів на мілину. Про це повідомляє Головне управління берегової безпеки Туреччини.

Рятувальне судно Nene Hatun, буксири Kurtarma-5, 8, 9 і катер KEGM-8 були негайно направлені на місце події для 142-метрового суховантажу MKK 1, який сів на мілину в Умурьері під час плавання з України до Стамбула”, — ідеться у повідомленні.

В Управлінні берегової безпеки додали, що судноплавство в Босфорі тимчасово призупинено для проведення рятувальних робіт щодо судна.

У заяві губернаторства Стамбула зазначається, що суховантаж MKK 1 під прапором Палау, який прямував з України до Стамбула, о 7:30 за місцевим часом (збігається з київським) сів на мілину перед бухтою Бейкоз Анадолу Каваджи через відмову стерна. Жертв, постраждалих та забруднення довкілля не зафіксовано.

Згідно з даними Спільного координаційного центру (СКЦ), балкер MKK 1 вирушив 8 січня з порту «Південний» до Туреччини з вантажем 13 тис. тонн гороху.

Судно з вантажем із України через поломку заблокувало Босфор
Інфографіка: fleetmon.com

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *