Судно Держрибагентства вперше передадуть в бербоут-чартер через «Прозорро.Продажі»

Танкер «Таманський» (прапор — Україна) судновласника ДП «Сервіс», що належить до сфери управління Держрибагентства, пропонується до передачі в бербоут-чартер строком на п’ять років через електронну торгову систему «Прозорро.Продажі». Про це повідомила пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства.

Триває реформа рибної галузі та флоту рибного господарства, який є у віданні Державного рибного агентства. Судна будуть здані в оренду через аукціон в системі «Прозорро.Продажі» для того, щоб держава могла ефективно використовувати цей ресурс та отримувати прибутки», — зазначив заступник міністра аграрної політики та продовольства Віталій Головня.  

За його словами, вперше передача цього судна відбувається на прозорих та вигідних для країни засадах через проведення електронних торгів (аукціонів) в системі «Прозорро.Продажі».

Вже цього місяця відбудеться аукціон з оренди танкера, стартова вартість якого 5,26 млн грн. Такі активи мають працювати на підвищення транспортної логістики країни та забезпечувати надходження до бюджету, а не простоювати. Сподіваємося на високу конкуренцію на торгах», — прокоментував директор ДП «Прозорро.Продажі» Олексій Соболев. 

Прийняття заяв на участь в аукціоні триває з 7 по 21 листопада 2022 року. Дата проведення електронного аукціону — 22 листопада 2022 року.

Танкер «Таманський» (ІМО: 8727044) побудований в Русе (Болгарія) у 1985 році. Призначення судна — нафтоналивне/хімовоз. Довжина — 73,2 метра, ширина — 14 метрів, осадка — 5,3 метра.  Дедвейт — 3,079 тис. тонн.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі «Порти України». Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *