Судно «Держгідрографії» підірвалося на міні у гирлі Дунаю

В районі гирла Бистрого річки Дунай на Одещині на міні підірвалося мале гідрографічне судно ДУ «Держгідрографія», обійшлося без жертв. Про це повідомило Оперативне командування «Південь».

Разом з тим, в морі лишається й мінна загроза. В районі гирла Бистрого річки Дунай мале гідрографічне судно внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої отримало пробоїну в носовій частині нижче ватерлінії. Силами екіпажу проведено заходи боротьби за живучість надводного судна. Здійснюються ремонтні роботи, людських втрат немає”, — ідеться у зведенні ОК «Південь» за четвер, 28 липня.

Командування повідомило також про чергове переформатування корабельного угруповання ворожих сил у Чорному морі. Наразі там чатують 2 надводні ракетоносії ракет «Калібр» та 3 великі десантних кораблі. Ракетна загроза зберігається на високому рівні.

Гирло Бистре, яке з’єднує судноплавним каналом Кілійське гирло з Чорним морем, відкрилося для торговельного флоту на початку липня, після звільнення острова Зміїний та встановлення контролю над прибережною ділянкою акваторії у цій частині Чорного моря.

В середині липня ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) оголосило про намір виконати днопоглиблення у каналі гирла Бистре суднового ходу Дунай—Чорне море, через який на даний час можуть проходити судна з осадкою не більше 3,9 метра.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *