Судна під українським прапором звільнили від портових зборів у Румунії

Судна під українським прапором мають пріоритетний доступ до румунських портів і звільнені від оплати портових послуг. Про це повідомив міністр транспорту Румунії Сорін Гріндяну в ході відеоконференції з єврокомісаром з транспорту Адіною Валеан у вівторок, 12 квітня, інформує видання News.ro.

Товари, призначені для України, особливо контейнери, приймаються та вивантажуються в наших портах. Для їх подальшого траснпортування існує контейнерна лінія на маршруті Констанца—Джурджулешти (Молдова)”, — повідомив Гріндяну.

За його словами, з початку російського вторгнення в Україну румунська портова, залізнична, автомобільна та повітряна інфраструктура забезпечувала життєво важливі транспортні шляхи для транзиту необхідних товарів і сировини до України й Молдови та з них.

У відеоконференції також взяли участь заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм та його колега з Молдови Андрій Спіну.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *