Суд скасував призначення Кіндратіва головою Морської адміністрації

Окружний адміністративний суд Києва у середу, 16 лютого, ухвалив рішення, яким скасував розпорядження Кабінету міністрів від 4 серпня 2021 року №881-р щодо призначення Віталія Кіндратіва головою Державної служби морського та річкового транспорту (Морської адміністрації). Про це Кіндратів повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Таким чином суд задовольнив позов одного з кандидатів на посаду голови Морської адміністрації до Кабінету міністрів та Комісії з питань вищого корпусу.

Водночас, Кіндратів зауважив, що вважає рішення суду незаконним та таким, що не ґрунтується на нормах чинного законодавства.

Наразі рішення Окружного адміністративного суду Києва не набрало законної сили та буде мною оскаржено до суду апеляційної інстанції в порядку та строки, що встановлені процесуальним законодавством. Ініціювання такого роду судових спорів та ухвалення вказаного рішення розцінюю як реакцію на мою антикорупційну політику та спробу тиску на мене, з метою її зміни”, — наголосив він.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

На початку серпня Кабмін за підсумками проведеного кадрового конкурсу погодив призначення Віталія Кіндратіва на посаду голови Морської адміністрації.

У жовтні 2019 року Кабмін на підставі подання міністра інфраструктури Владислава Криклія звільнив голову Морської адміністрації Дмитра Петренка та двох його заступників — Дмитра Барінова та Дмитра Белібердіна.

Морська адміністрація створена рішенням Кабміну 6 вересня 2017 року як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується урядом через міністра інфраструктури. Відомство реалізує державну політику у сфері морського та річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, а також у сфері безпеки на морському та річковому транспорті (крім сфери безпеки мореплавства суден флоту рибної галузі).

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *