Суд Фіджі дозволив конфіскувати яхту, пов’язану з російським олігархом Керімовим

Верховний суд Фіджі задовольнив клопотання про арешт супер яхти Amadea (прапор — Кайманові острови), власником якої вважають підсанкційного російського олігарха Сулеймана Керімова. Про це повідомляє Fiji Broadcasting Corp.

Після винесення рішення адвокат Фейзал Ханіфф повідомив суду, що подасть заяву, вимагаючи тимчасового відкладення рішення. Він є адвокатом Millemarin Investment Limited, яка стверджує, що саме вона є зареєстрованим власником судна.

Сулейман Керімов потрапив під санкції США з 2014 року не лише у зв’язку з агресію РФ проти України, але й через російські злочини у Сирії. Згодом ло санкцій приєдналися Велика Британія та Євросоюз.

14 квітня поліція Фіджі затримала супер яхту Amadea та її екіпаж через те, що яхта увійшла до виняткової економічної зони Фіджі без дозволу митниці. Її вартість оцінюється у $325 млн.

У березні західні країни почали конфісковувати яхти, пов’язані з російськими олігархами у зв’язку з нападом Росії на Україну.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *