Страхова компанія Ascot призупинила покриття нових постачань зерновим коридором

Страхова компанія Ascot, учасник лондонського ринку страхування Lloyd’s, із понеділка, 31 жовтня, призупинила надання страхового покриття щодо нових постачань української агропродукції зерновим коридором у Чорному морі, поки не отримає більше ясності стосовно ситуації. Про це повідомляє Reuters.

Ми робимо паузу в котируванні нових постачань, поки краще не разберемося в ситуації. Страховки, які вже були оформлені, залишається в силі”, — заявив керівник відділу вантажних перевезень Ascot Кріс Макгілл.

Як заявив глобальний керівник відділу морських і вантажних перевезень Marsh Маркус Бейкер, зміна ризикового середовища за останні 48 годин була «дуже значною‎»‎.

З огляду на зміну обставин, не дивно, що андеррайтери прийняли рішення призупинити роботу об’єкта до тих пір, поки не буде більшої ясності‎»”‎, — вказав Бейкер.

Наприкінці липня Ascot і брокер Marsh запустили механізм, який забезпечує страхове покриття вантажу на суму до $50 млн для кожного рейсу.

Як зазначає агентство, заява Росії про призупинення участі у зерновій ініціативі спровокувала побоювання щодо поновлення блокади експорту українського зерна.

Натомість у понеділок в рамках зернової ініціативи з українських портів вирушили 12 суден, на борту яких 354 тис. тонн агропродукції. Фактично після припинення експорту в неділю відставання було ліквідовано. Інший представник страхового ринку сподівається, що «обіцянка не атакувати комерційне судноплавство й надалі буде виконуватися».

Страховики кажуть нам, що їхні премії можуть підскочити на чверть або половину”, — додав керівник відділу допомоги ООН Мартін Гріффітс у понеділок.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *