США збудують найбільший у країні порт для експорту нафти

Морська Адміністрація США (MARAD) схвалила заявку на будівництво нового глибоководного нафтоналивного терміналу Sea Port Oil Terminal (SPOT) у Мексиканській затоці, повідомляє Splash 24/7.

SPOT повинен стати найбільшим експортним нафтоналивним терміналом у країні, його пропускна спроможність планується на рівні 2 млн барелів (273 тис. тонн) на день.

Проект передбачає розширення терміналу, яким оперує Enterprise Products Partners L.P. у районі Х’юстона. Новий термінал буде виносним, він буде з’єднаний системою підводних трубопроводів з береговим сховищем ємністю 4,8 млн барелів.

Після схвалення заявки оператору проекту, SPOT LLC потрібно підтвердити відповідність певним умовам, у тому числі отримати дозвіл на будівництво від федеральної влади та влади штату, надати докладні плани будівництва та розробити посібники з експлуатації, після чого MARAD зможе видати ліцензію.

Проект обговорювався протягом трьох років. За даними некомерційної природозахисної організації Earthworks, було представлено понад 80 тис. зауважень та заперечень. У липні цього року MARAD опублікував документ щодо оцінки впливу проекту на навколишнє середовище, згідно з яким атмосферні викиди з терміналу становитимуть 233 млн тонн вуглекислого газу на рік.

Тепер MARAD каже, що «будівництво та експлуатація порту відповідає національним інтересам, оскільки проект сприятиме створенню робочих місць та економічному розвитку, а також підвищенню гнучкості та безпеки енергетичної інфраструктури США. Порт забезпечить «надійне джерело сирої нафти для союзників США у разі ринкової нестабільності».

Інфографіка: spotnepaprocess.com

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *