США тимчасово скасували імпортне мито на українську сталь

Президент США Джо Байден підписав указ, яким затвердив скасування мита на сталь з України на один рік. Про це повідомляє прес-служба Білого дому.

Сталеливарна промисловість України була значно підірвана невиправданою, неспровокованою, невпинною і жорстокою війною Російської Федерації проти України. Очікується, що значні збої у виробництві сталі в Україні призведуть до скорочення загального обсягу її виробництва, а також імпорту до США з України”, — заявив Президент США.

Байден зазначив, що сталеливарна промисловість була «історично важливою для України», наголосивши, що США «зацікавлені у збереженні цієї галузі» для відновлення країни.

Міністр торгівлі США Джина Раймондо стежитиме за ситуацією у вітчизняній сталеливарній промисловості та розвитком подій у сталеливарній промисловості України й інформуватиме Білий дім про необхідність припинити або продовжити скасування мит.

На початку травня Міністерство торгівлі США оголосило про скасування на рік підвищених тарифів для імпорту української сталі, щоби підтримати металургійну галузь України, яка становить значну частку національної економіки. 

У 2018 році адміністрація президента США Дональда Трампа запровадила додаткові митні тарифи у розмірі 25% на сталь і 10% на алюміній, намагаючись підтримати ці галузі в США.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *