США нададуть $100 млн на підтримку українських фермерів для забезпечення експорту

США започаткували Ініціативу стійкості сільського господарства (AGRI) на загальну суму $100 млн для допомоги українському агросектору на тлі загострення глобальної продовольчої кризи, посиленої російським військовим вторгненням в Україну. Про це повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

Ініціатива відбувається за участю Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Вона буде спрямована на забезпечення безперервного виробництва в Україні сільгосппродукції до 2023 року та вирішуватиме нагальні питання з її експортом.

В останні чотири з половиною місяці максимальні зусилля президента України, уряду та команди Мінагрополітики були спрямовані на те, щоб наростити експортні можливості України, заблоковані внаслідок війни та недоступності морських портів, а також фінансово підтримати наших аграріїв, щоб вони змогли працювати й надалі”, — зазначив міністр агрополітики Микола Сольський.

Завдяки AGRI-Україна фермери отримають ширший та легкий доступ до фінансування, а також до постачання товарно-матеріальних цінностей: пального, добрив, пестицидів, засобів захисту рослин, насіння, обладнання. Також програма розширить можливості українських агропідприємств щодо сушки, тимчасового зберігання та переробки сільськогосподарської продукції.

За даними Мінагрополітики, USAID працюватиме з асоціаціями фермерів над адаптацією зерносховищ до їхніх індивідуальних потреб, що дасть змогу застосувати ефективні технології там, де це необхідно. В міністерстві нагадали, що Агентство наразі вже допомагає понад 8 тис. українських фермерів зібрати цьогорічний урожай.

USAID прагне також залучити додаткові $150 млн до фонду програми AGRI-Україна від інших донорів та приватного сектора, щоб загалом зібрати $250 млн.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *