США конфіскували в Греції іранську нафту, яку перевозив російський танкер

Міністерство юстиції США конфіскувало в Греції іранську нафту, що перевозилася російським танкером. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Танкер Lana, який ходить під російським прапором, був затриманий 15 квітня поблизу острова Карістос за звинуваченням у порушенні антиросійських санкцій. Проте згодом з’ясувалося, що на структуру, якій належить судно, не поширилися санкції Євросоюзу.

Згідно з даними Lloyd’s List Intelligence, судно Lana типорозміру aframax, яке раніше мало назву Pegas, належало «Промсвязьбанку» і було зареєстроване на дочірню компанію банку PSB Leasing. Однак у березні реєстрація танкера змінилася на ТОВ «Трансморфлот», засновником якого є громадянин Росії Джамалдін Пашаєв.

Антимонопольне відомство Греції розпорядилося відпустити судно через відсутність законних підстав для його затримання. Проте суд в Афінах ухвалив, що вантаж, який перевозиться на танкері, може бути конфіскований.

Конфіскація проводиться на запит американської сторони, оскільки вантаж належить країні, яка перебуває під санкціями. Нафту буде перелито на інший танкер, який перевезе її до США”, — йдеться у повідомленні грецької влади.

Для перевезення конфіскованої нафти Міністерство юстиції США найняло танкер Ice Energy (прапор — Ліберія), який належить грецькій Dynacom.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *