Співвласник ТІС Андрій Ставніцер – Людина року на водному транспорті у 2020 році за підсумками Національного морського рейтингу

Співвласник найбільшого морського транспортного вузла ТІС Андрій Ставніцер отримав головну відзнаку Національного морського рейтингу, перемігши в одній із головних номінацій «Людина року на водному транспорті».

Переможця в номінації «Людина року на водному транспорті» визначено на підставі опитування понад 80 експертів портової галузі та онлайн-голосування. Урочиста церемонія нагородження відбулася днями у Одесі.

Експерти неодноразово відзначали Андрія Ставніцера за реалізацію угоди з одним із найбільших портових операторів у світі DP World щодо набуття глобальним інвестором контролю в контейнерному терміналі ТІС, «залучення іноземних інвестицій і світових гравців в морську галузь України», «запуск в роботу термінала Neptune», «створення національного фонду по боротьбі з коронавірусом, роботу антикризового штабу по боротьбі з COVID-19 в Одеській області» тощо.

Нагадаємо, одразу у кількох ключових номінаціях Морського рейтингу за підсумками 2020 року переміг і морський транспортний вузол ТІС. ТІС отримав відзнаки «Золота тонна» та «Абсолютний ріст», продемонструвавши у 2020 році рекордні показники вантажообігу за весь час роботи та найбільше збільшення вантажообігу в тоннах порівняно з показниками 2019 року. Так, у 2020 порівняно з 2019 вантажообіг зріс на 10,5% або майже на 3,5 млн тонн – до рекордних 36,6 млн тонн.

ТІС – найбільший морський транспортний вузол в Україні. Оперує 5 спеціалізованими морськими терміналами та власною залізнично-інженерною інфраструктурою. Створений у 1994 році. Щороку термінали ТІС відкривають українським експортерам та імпортерам доступ до міжнародних ринків виробництва та споживання зернових, вугільних, руди, різноманітних товарів народного споживання. Понад 800 суднозаходів щороку зв’язують ТІС з більш ніж 1500 портів по світу. Один із найбільших платників податків на Одещині та у портовій галузі, який за підсумками 2020 року сплатив понад 1,8 млрд грн податків та зборів до бюджетів.

Національний морський рейтинг – найпрестижніша галузева премія в Україні, яку в морських колах називають «Морським Оскаром». Засновник і організатор – видавництво «Порти України». Рейтинг проводиться щороку 14 років поспіль. Результати рейтингу підбиваються на підставі статистичних даних та письмового опитування понад 80 експертів портової галузі.

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *