Службовців Регістру судноплавства України викрили на вимаганні хабаря

На Одещині повідомлено про підозру двом службовим особам ДП «Класифікаційне товариство Регістр судноплавства України», які вимагали та отримали хабарі у $2,7 тис. за безперешкодну діяльність з ремонту та обслуговування човнів і суден. Про це повідомила прес-служба Одеської обласної прокуратори.

За даними слідства, службовець Одеського офісу держпідприємства вимагав $1,7 тис. хабаря у директора приватного підприємства за безперешкодне одержання сертифікатів якості виробів металу, які використовувались підприємством для ремонту та обслуговування човнів та суден. Свої «послуги» він оцінював у $40 за кожну тону металевих виробів, сертифікацію яких необхідно буде здійснити.

Також на одержанні хабаря викрито начальницю одного з відділів Центрального офісу держпідприємства, яка вимагала $1 тис. у цього ж підприємця за підготовку «позитивного» пакету документів для одержання Сертифікату на систему управління якістю підприємства, зокрема щодо відповідності обладнання міжнародним стандартам та належної кваліфікації співробітників.

Обох службовців затримали під час одержання хабарів. Наразі вирішують питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу та відсторонення від займаних посад.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *