Сирійське судно з краденим українським ячменем виявлено у Лівані

До порту ліванського міста Тріполі зайшло судно під прапором Сирії, завантажене ячменем, незаконно вивезеним з тимчасово окупованих Росією територій України. Про це повідомила прес-служба посольство України в Лівані.

28 липня Посол України в Лівані Ігор Осташ зустрівся з Президентом Лівана Мішелем Ауном. Посол звернув увагу Президента на факт заходження 27 липня до морського порту Тріполі сирійського судна, яке було завантажено у порту Феодосія ячменем, вивезеним з окупованих територій”, — вказала прес-служба.

Українська сторона висловила прохання вжити заходів для з’ясування обставин перебування судна з викраденим українським зерном в ліванських територіальних водах.

Також було підкреслено, що зазначений факт може нанести шкоду двостороннім відносинам”, — наголосили у посольстві.

У ході зустрічі були обговорені також питання постачання української пшениці на ліванський ринок. Підкреслено, що, незважаючи на воєнні дії з боку російського агресора, Україна лишається надійним партнером Лівану і забезпечуватиме його продовольчу безпеку.

Раніше Міністерство закордонних справ попередило країни-споживачі, що партії зерна, які продає Росія, можуть частково або повністю містити вкрадене зерно, здобуте мародерством російських військових в Україні.

За інформацією українського уряду, російські окупанти вже викрали щонайменше 400-500 тис. тонн зерна на суму понад $100 млн. При цьому майже всі судна із зерном, що виходять із портів в анексованому Росією Криму, завантажені краденою українською продукцією.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *