Сінгапур призупинив дозвіл Glencore бункерувати судна через продаж забрудненого палива

Сінгапур призупинив дію ліцензії глобального трейдера Glencore Plc на продаж суднового палива, оскільки компанія продала забруднену продукцію після тестування, яке вказувало на забруднення. Про це повідомляє Bloomberg.

Як свідчить заява Морської та портової адміністрації Сінгапуру (Maritime & Port Authority of Singapore — MPA) в середу, дію дозволу призупинено на два місяці з 18 серпня 2022 року.

Лабораторія тестування палива, залучена Glencore, повідомила про результати 21-23 березня, які показали високі концентрації хлорованих органічних сполук у високосірчаному мазуті. Незважаючи на це, компанія продовжувала продавати зіпсоване паливо клієнтам, вказує MPA.

За даними адміністрації, загалом Glencore заправила 24 судна забрудненим паливом з 22 березня по 1 квітня, принаймні три судна повідомили про проблеми з паливними насосами та двигунами.

Як виявило розслідування, компанія PetroChina Co. також постачала забруднене паливо, але негайно припинила продажі, отримавши результати власних тестів, повідомило MPA. Жодних заходів проти PetroChina не було вжито через вчасні дії компанії. PetroChina була найбільшим постачальником суднового палива в Сінгапурі минулого року.

Сінгапур — найбільший у світі центр бункерування суден, розташований на перехресті ключового торговельного шляху, який з’єднує Азію з Європою, Близьким Сходом і США.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *