Ще одне судно з українським зерном прибуло до Африки з Чорного моря

До Судану прибуло чергове судно в рамках Ініціативи з безпечного вивезення зерна з українських портів. Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури.

Балкер Seaeagle (прапор — Мальта), на бору якого перебуває 65 тис тонн української пшениці, вийшов з порту Чорноморськ 26 серпня.

З початку реалізації ініціативи до країн Африки уже відправлено 16 суден з майже 500 тис. тонн продовольства.

Зокрема, два судна з понад 60 тис. тонн зерна були зафрахтовані Всесвітньою продовольчою програмою (ВПП) ООН для країн, які потерпають від продовольчої кризи. Окрім цього, завдяки партнерам з ООН уже закуплено ще 190 тис. тонн зернових для подальшого експорту в Африку.

30 серпня перше зафрахтоване Світовою продовольчою програмою ООН (World Food Programme, WFP) судно прибуло в Африку. Балкер Brave Commander привіз до порту Джибуті 23 тис. тонн української пшениці, яка після розвантаження буде спрямована споживачам в Ефіопії.

Того ж дня з порту «Південний» вирушило друге судно, зафрахтоване WFP. На борту балкера Karteria 37,5 тис. тонн пшениці для потреб населення Ємену.

У морському порту Чорноморськ незабаром очікується прибуття третього зафрахтованого WFP судна — балкер Ikaria Angel повинен буде взяти на борт 30 тис. тонн пшениці.

Відправлення стали можливі завдяки підписаній наприкінці липня представниками України, Туреччини та ООН у Стамбулі Ініціативі щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів, яка покликана частково розблокувати українські морські порти Одеса, Чорноморськ і «Південний» для експорту зерна та добрив.

За 38 днів роботи зернового коридору (станом на 7 вересня) з українських портів у Чорному морі вийшли 102 судна, які вивезли 2,37 млн тонн агропродукції до країн на трьох континентах.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *