Royal Caribbean забезпечить круїзні судна інтернетом від Маска

Один з найбільших круїзних операторів Royal Caribbean Group оголосив про плани підключити свій флот до інтернету Starlink від SpaceX, пише gCaptain.

Новітнім інтернет-зв’язком невдовзі забезпечать 64 судна — всі лайнери Royal Caribbean International, Celebrity Cruises і Silversea Cruises, а також 10 новобудов. В подальшому інтернет Starlink буде на всіх нових лайнерах, які замовлятиме компанія.

Як повідомили у Royal Caribbean, інтернет від Starlink буде доступним як для пасажирів, так і для членів екіпажу в будь-якій точці світу.

Технологія Starlink забезпечить кардинально нову якість інтернет-зв’язку на борту круїзних суден, зокрема — поліпшені можливості перегляду потокового відео і відео дзвінків, покращуючи враження від круїзу як для гостей, так і для екіпажу”, — зазначив президент, головний виконавчий директор Royal Caribbean Group Джейсон Ліберті.

Технологію вже успішно випробували на борту лайнера Freedom of the Seas місткістю 3600 пасажирів, масштабне її розгортання на флоті компанії почнеться незабаром.

Royal Caribbean стане першим клієнтом Starlink у галузі круїзної індустрії. Наразі Starlink доступний лише у вибраних місцях по всьому світу, проте SpaceX планує швидко поширити його на нові місця та забезпечити глобальне покриття.

Royal Caribbean є другим за величиною після Carnival Corporation оператором круїзних ліній. Групі через спільні підприємства належать Royal Caribbean International, Celebrity Cruises, Pullmantur, Azamara Club Cruises (100% акцій), TUI Cruises (50%), а також Pullmantur Cruises та CDF Croisières de France (49%). У жовтні 2008 року RCL продала TUI Cruises 50% своїх акцій в Island Cruises.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *