Royal Caribbean відкриє перший у світі повністю енергонезалежний термінал

Круїзний оператор Royal Caribbean у листопаді відкриє в порту Галвестон (штат Техас, США) ультрасучасний екологічний круїзний термінал, який першим у світі самостійно на 100% забезпечуватиме себе електроенергією, повідомляє The Maritime Executive.

Термінал площею 1,5 га та вартістю $125 млн стане першим у світі «об’єктом з нульовим споживанням енергії». Вся необхідна для його функціонування електроенергія вироблятиметься на місці — за допомогою сонячних панелей.

Живлення терміналу забезпечуватимуть фотоелектричні сонячні панелі загальною площею 30 тис. квадратних футів (0,28 га). Надлишкова енергія надсилатиметься до місцевої електромережі. Викиди вуглецю компенсують за рахунок купівлі вуглецевих кредитів.

З новим терміналом в Галвестоні Royal Caribbean зможе приймати до 630 тис. гостей на рік. Щоб впоратися з додатковим трафіком, комплекс обладнано технологіями мобільної реєстрації та розпізнавання облич для безперешкодного прибуття.

На термінал зможуть заходити найбільші у світі круїзні лайнери класу Oasis. Першим з них на термінал завітає Allure of the Seas, який вміщує 5,4 тис. пасажирів. Цей лайнер вдвічі більший за судна, що коли-небудь заходили до порту Галвестон під егідою Royal Caribbean.

У 2019 році порт Галвестон уклав довгострокове державно-приватне партнерство з Royal Caribbean, згідно з яким круїзна компанія побудує термінал, а потім орендує його в порту на 20 років із чотирма опціями на 10 років. Спочатку планувалося відкриття в 2021 році, але пандемія відклала багато проектів, пов’язаних з круїзним туризмом.

Просування вашої компанії на найбільш читаному галузевому ресурсі — ports.ua і в журналі “Порти України”. Стати партнером тут!

Репосты:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *